Blog Ambition

Inspirujemy kulinarnie oraz podpowiadamy, jak pięknie i oryginalnie nakryć stół i podać przygotowane potrawy tak, aby zachwycały nie tylko swoim smakiem. Dzięki naszym wskazówkom Twoja kuchnia oraz jadalnia nabiorą wyjątkowego charakteru.

Najmodniejsze kolory sezonu

/ 15 Lut 2017

Koniec zimy w większości przyprawia nas o uśmiech na twarzy i to nie tylko z powodu nadchodzących słonecznych dni. Wiosna niesie ze sobą wielkie odświeżenie!

Najmodniejsze kolory sezonu

Nowoczesne wzornictwo w kuchni

/ 10 Lut 2017

Doskonałe wyposażenie kuchni w Twoim indywidualnym stylu. Poprzez naszej najwyższej jakości produkty podpowiadamy rozmaite rozwiązania w zakresie wzorów i kolorów. Kuchnia to przestrzeń przede wszystkim domowników i właśnie dlatego, to oni wyznaczają w niej najnowsze trendy.

Nowoczesne wzornictwo w kuchni

Super design w jadalni

/ 08 Lut 2017

Stół, podobnie jak każda inna przestrzeń w naszych domach, podlega modzie. Kolekcje AMBITION są projektowane tak, aby były nie tylko zgodne z aktualnymi trendami, ale również uniwersalnie piękne – niepoddające się upływowi czasu.

Super design w jadalni

Smaczna rybka

Nasze produkty / 03 Lut 2017

Jak wynika z najnowszych raportów dotyczących konsumpcji ryb – jemy ich coraz więcej. Z badań i analiz przeprowadzonych przez ONZ średnia roczna konsumpcja ryb na osobę to 20 kilogramów.

Smaczna rybka

Kuchnia i jadalnia w skandynawskim styluKuchnia i jadalnia w skandynawskim stylu

Nasze produkty / 01 Lut 2017

„Mniej więcej 60% Europejczyków spotyka się z przyjaciółmi, rodziną czy kolegami co najmniej raz w tygodniu. W Danii odsetek ten wynosi 78%” – pisze w swojej książęce Meik Wiking, dyrektor Instytutu Badań nad Szczęściem w Kopenhadze.

Kuchnia i jadalnia w skandynawskim styluKuchnia i jadalnia w skandynawskim stylu