Blog Ambition

Inspirujemy kulinarnie oraz podpowiadamy, jak pięknie i oryginalnie nakryć stół i podać przygotowane potrawy tak, aby zachwycały nie tylko swoim smakiem. Dzięki naszym wskazówkom Twoja kuchnia oraz jadalnia nabiorą wyjątkowego charakteru.

Domowe rękodzieło

Dekoracje stołu / 29 Lis 2016

Dom to skarbnica wielu zachomikowanych elementów, które przechowujemy „na wszelki wypadek”. Warto spojrzeć na nie przychylniejszym okiem i wyczarować z ich pomocą piękne dekoracje domowej roboty.

Domowe rękodzieło

Jak udekorować świąteczny stół

Nasze produkty / 25 Lis 2016

Wspaniałe tradycyjne dania, piękny obrus, stroik, świeca i… oczywiście stołowa zastawa – to elementy potrzebne do stworzenia wyjątkowej aranżacji bożonarodzeniowego stołu, która podkreśli uroczysty nastrój, jaki towarzyszy nam podczas Świąt.

Jak udekorować świąteczny stół

Grudniowe wypieki

Nasze produkty / 22 Lis 2016

Bez względu na to, czy tegoroczne wypieki będą naszymi pierwszymi w życiu, czy też zamierzamy po prostu udoskonalić jeszcze bardziej autorską recepturę na najlepsze ciasto na świecie, przydadzą się formy, które pomogą zrealizować plan kulinarny bez zbędnych niespodzianek.

Grudniowe wypieki

Delice znaczy przyjemność

Nasze produkty / 16 Lis 2016

Pieczenie to świetna zabawa – wie to każdy, kto ma duże doświadczenie w przygotowywaniu ciast i tortów. Z silikonowymi formami do pieczenia Delice cały ten proces jest łatwiejszy i jeszcze przyjemniejszy!

Delice znaczy przyjemność

Mikołajkowe inspiracje

Nasze produkty / 10 Lis 2016

Pomału już słychać dźwięk dzwoneczków sań świętego Mikołaja. Najwyższa pora kupić prezenty na Mikołajki. Co wybrać, by obdarowane osoby naprawdę się ucieszyły z otrzymanego upominku?

Mikołajkowe inspiracje