Blog Ambition

Inspirujemy kulinarnie oraz podpowiadamy, jak pięknie i oryginalnie nakryć stół i podać przygotowane potrawy tak, aby zachwycały nie tylko swoim smakiem. Dzięki naszym wskazówkom Twoja kuchnia oraz jadalnia nabiorą wyjątkowego charakteru.

Rozgrzewamy jesień

Nasze produkty / 16 Paź 2016

Gdy nadchodzi sezon chłodniejszych dni, warto ubrać go w odpowiednie zaplecze kuchenne, które nie tylko rozgrzeje na dzień dobry, ale będzie również towarzyszyć nam przez cały dzień.

Rozgrzewamy jesień

Folk! – nowa kolekcja marki AMBITION

Nasze produkty / 11 Sie 2016

Czas na wyjątkowy wzór do kuchni i jadalni. Motyw znany każdemu, zarezerwowany do niedawna tylko dla sztuki ludowej podkreśla ciepły charakter wnętrza

Folk! – nowa kolekcja marki AMBITION

Kolorowy zawrót głowy !

Nasze produkty / 02 Sie 2016

Ceramika Palette z karbowanym rantem to kolorowa kolekcja naczyń, które pięknie prezentują się na stole również w połączeniu z elementami białej porcelany.

Kolorowy zawrót głowy !

Kulinarne inspiracje na zdrowie!

LifeStyle / 21 Lip 2016

Nadchodzi czas wielkiego grillowania i smakowitych spotkań pod gołym niebem. Sezon zachwycający pogodą, urodzajem, mnogością smaków i kolorów. Na stole zagoszczą lekkie i zdrowe potrawy ze znakomitej domowej kuchni.

Kulinarne inspiracje na zdrowie!

Wielkanocny stół w wiosennej oprawie Ambition

Tips&Tricks / 11 Lip 2016

Wiosna to zwiastun wielu propozycji, które obudzą stół z zimowego snu. Wśród naszych wielkanocnych inspiracji znalazły się nowe kolekcje porcelany, sztućców i szkła stołowego, formy do zapiekania i serwowania oraz podkładki stołowe w neutralnych kolorach.

Wielkanocny stół w wiosennej oprawie Ambition