Linie specjalne

Presto

Naczynia z linii Presto marki Ambition to wyjątkowe naczynia o niespotykanym wyglądzie, inspirowane naturalnym kamieniem. Z zewnątrz czarne matowe, w środku swoją fakturą przypominają granit.

Naczynia z linii Presto marki Ambition to wyjątkowe naczynia o niespotykanym wyglądzie, inspirowane naturalnym kamieniem. Z zewnątrz czarne matowe, w środku swoją fakturą przypominają granit. Wykonane zostały w technologii odlewanego aluminium. Zapewnia to równomierny rozkład ciepła na całej powierzchni naczynia niezależnie od koncentracji źródła energii. Naczynia z odlewanego aluminium są także bardzo odporne na odkształcenia. Posiadają grube dno indukcyjne.

Produkty wewnątrz pokryte zostały powłoką nieprzywierającą imitującą kamień o doskonałej trwałości i odporności na ścieranie. Naczynia posiadają wygodne uchwyty pokryte antypoślizgowym materiałem soft-touch, zapewnia to pewne trzymanie ich w dłoni. Pokrywy wykonane są ze szkła hartowanego o grubości 4 mm, posiadają silikonowy rant, ktory doskonale uszczelnia pokrywę, a jednocześnie zabezpiecza rant naczynia przed obiciem.

Brytfanna posiada pokrywę z dozownikiem w gałce tzw. Aroma Knob System, ktory pozwala na uzupełnianie płynów podczas gotowania bez konieczności podnoszenia pokrywy. Brytfanna przystosowana jest do używania w piekarniku do temp. 220 C. Garnek do gotowania na parze posiada plastikowy wkład z przegródkami. Przegródki umożliwiają gotowanie na parze wielu składników potrawy w jednym czasie, bez ryzyka pomieszania smaków. Można je dowolnie wpinać, w zależności od tego ile mamy składników i ich wielkości.