Kompletujemy kuchnię

/ 23 Mar 2017

Dobrze wyposażona kuchnia to prawdziwy skarb, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, że to w niej bije serce każdego domu. W tym wpisie pomagamy Wam zastanowić, czego może brakować w Waszej kuchni i podpowiadamy jak ułatwić i uprzyjemnić przyrządzanie potraw.

fff.png

Na stanie w kuchni

Małe i większe akcesoria sprawiają, że kuchnia staje się naprawdę wygodnym miejscem, w którym aż chce się przebywać przyrządzając coraz to inne dania. Macie wysokie wymagania? Produkty Ambition spełnią Wasze oczekiwania. Kubek termiczny Fusion Fresh może się pochwalić eleganckim designem, grubą, podwójną ścianką, bardzo dobrą uszczelką i wygodnym, automatycznym korkiem. Drewniany młynek do pieprzu Falconi ma ceramiczny mechanizm, może więc być używany do mielenia zarówno pieprzu, jak i soli, a pokrętło na dole pozwala regulować stopień mielenia ziaren. Dyspenser do octu lub oliwy wykonany został z grubego szkła, a jego pokrywa ma miłą w dotyku powłokę soft touch. Każdy nasz produkt został wykonany z wielką dbałością, dlatego korzysta się z nich z wyjątkową przyjemnością.

fffff.png

Małe rzeczy, które cieszą w kuchni

Małe akcesoria niewiarygodnie ułatwiają przyrządzanie potraw, dlatego je po prostu trzeba mieć! W ofercie Ambition dostępne są w kolekcjach Twist i Swing, które różnią się designem, obie jednak zostały wykonane ze stali nierdzewnej a ich plastikowa, gumowana rączka sprawia, że są wyjątkowo wygodne w użyciu.

ff.png

Pomysłowo i z klimatem

Lubicie zaskakiwać bliskich nowymi pomysłami? Wierzcie nam, nikt nie przejdzie obojętnie obok tak pomysłowego naczynia żaroodpornego. Możecie być pewni, że stworzy ono całkiem wyjątkowy klimat podczas obiadu. Ponadto dzięki stałemu podgrzewaniu go od spodu za pomocą świeczki, biesiada będzie mogła trwać długo, a danie w nim dalej będzie ciepłe i aromatyczne.

fafa.png

Stół na Święta

Zrób sobie hygge!

zobacz wszystkie wpisy
Blog Ambition