Stół na Święta

/ 06 Apr 2017

Minęły czasy, gdy aktorem pierwszoplanowym na wielkanocnym stole były po prostu potrawy. Coraz ważniejszy jest dla nas styl, w jakim się je podaje oraz otoczka i klimat, który wokół nich tworzymy. Dlatego spójrzcie, jak możemy Wam pomóc w stworzeniu niepowtarzalnej atmosfery przy świątecznym stole!

bb.jpg

Na początku była zastawa

Nie ukrywajmy, że to ona jest w największej mierze odpowiedzialna za ogólną estetykę stołu wielkanocnego. Czy chcemy, czy nie, jest tu najważniejsza, dlatego nią się zajmijmy. Niedawno przedstawialiśmy szerzej najnowsze kolekcje kompletów obiadowych Ambition – Diva, Grace i Tiffany. Dzisiaj przyjrzyjmy się innym możliwościom.

bbb.jpg

Co lubisz?

Najważniejsze pytanie, jakie można sobie zadać tuż przed wyborem przedmiotów na stół wielkanocny, jest to dotyczące stylu, który najbardziej nam pasuje. Najważniejszy podział odróżnia klasyczną elegancję od nowoczesności wyrażającej się w minimalizmie i geometryzacji. Obecnie na czasie są również zastawy w stylu vinatage i rustykalnym. W którą stronę ciągnie Was najbardziej?

bbbb.jpg

Łącz i przełamuj

W propozycjach kompletów obiadowych Ambition spotkacie się z połączeniem klasyki i nowoczesności, bo uważamy, że zgrabne przełamania pozwalają uzyskać zupełnie niesamowity efekt. I tak przedstawicielami tego połączenia w naszej ofercie są zastawy Fala i Porto. Wierzcie nam, sprawdziliśmy, że wyjątkowo pięknie prezentują się w zestawieniu z tradycyjnymi potrawami wielkanocnymi, ozdobami oraz zielenią. Do tych kolekcji dostępne są też zestawy kawowe.

bv.jpg

Nowoczesność zawsze w cenie

O nowoczesny styl na świątecznym stole skutecznie zadbają komplety Monaco, Kubiko (na zdjęciu) i Tokyo. Dwa pierwsze nadadzą mu geometryczny rys, trzeci zaznaczy się dyskretnym urokiem za sprawą minimalistycznej formy i oszczędnego detalu. Klasycznie piękno z nutą nowoczesności wniesie ze sobą natomiast zastawa Paris.

zxc.jpg

To jest forma! A pomyśleliście kiedyś, żeby formę do tarty wykorzystać jako ozdobę i naczynie na słodkości jednocześnie? Spróbujcie! Zapewniamy, że będzie oryginalnym akcentem na wielkanocnym stole. Na zdjęciu forma Lukrecja. Życzymy udanych Świąt!

xs.jpg

Zrób sobie hygge!

Szykujemy Wielkanoc

zobacz wszystkie wpisy
Blog Ambition