Zrób sobie hygge!

/ 31 Mar 2017

Jak pokazał niedawno przeprowadzony Europejski Sondaż Społeczny, Duńczycy są najszczęśliwszym narodem w Europie. Jak oni to robią? Po prostu mają swoją własną sztukę szczęścia o nazwie hygge. W dużym uproszczeniu hygge jest wszystko to, co wprawia nas w dobry nastrój i pozwala osiągnąć stan błogości. Sprawdźcie jak łatwo zrobić sobie w domu hygge.

1.png

Uczymy się szczęścia Filozofia hygge ma w sobie dużo z bycia na sposób slow – to również umiejętność niespiesznego cieszenia się chwilą i doceniania tego, co nas w życiu spotyka. Jest jednak czymś jeszcze: praktyką otaczania się przedmiotami, które budują atmosferę przytulności w domu. Hygge tak naprawdę jest bardzo proste i dostępne każdemu. Trzeba tylko (i aż) nieco zwolnić i wykroić trochę czasu tylko dla siebie – z przyjemną książką, przyjemnymi myślami i ulubioną herbatą na przykład w kubeczku Diana :).

vv.png

Komfort na co dzień

Może i nie urodziliśmy się milionerami, zatem nasza codzienność wypełniona jest po brzegi obowiązkami, ale może by jednak pozwolić sobie na trochę więcej przyjemności? Tego właśnie uczy nas filozofia. Pachnąca kąpiel po ciężkim dniu pracy i lampka wina odstresowują lepiej niż najdroższy masaż. Nastrój komfortu dodatkowo wzmocnią eleganckie kieliszki z linii Prestige i Sensation. Toż to czyste hygge!

vvv.png

Lepiej być razem

W filozofii hygge bardzo ważna jest również dbałość o ludzi, którzy są dla nas ważni. Chodzi o to, by w codziennym zabieganiu nie zapominać o tym, co jest naprawdę wartościowe w naszym życiu – o relacjach. Czy jest to rodzina czy przyjaciele, ważne jest, żeby znaleźć dla nich czas, spotkać się, pośmiać i po prostu poczuć razem dobrze. Podczas tych spotkań doskonale przysłużą się Wam nasze zaparzacze do kawy i herbaty Rafaella, Ismena, Lumen, Fusion Fresh i Aroma.

vvvv.png

Stół na Święta

Szykujemy Wielkanoc

zobacz wszystkie wpisy
Blog Ambition