DARMOWA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 300 ZŁ
Logowanie
Lista życzeń

Sposób dostawy wybierzesz spośród dostępnych dla Twojego zakupu, podczas realizacji zamówienia. Nasze przesyłki doręczamy:

  • kurierem (na wskazany adres),
  • do paczkomatu (dostępność zależna od produktów i wielkości paczki).

Koszt dostawy na terenie Polski:
GRATIS przy zakupie od 300 zł, bez względu na formę płatności,
15,90 zł przy płatności online lub przedpłatą na konto.

Każda przesyłka wysyłana z naszego magazynu jest sprawdzana i pakowana przez dwie osoby wzajemnie się kontrolujące. Sprawdzamy czy towar nie jest uszkodzony i czy nie posiada wad fabrycznych. Dopiero po takiej kontroli produkty są pakowane. Zamówione produkty dokładnie zabezpieczamy przed uszkodzeniem. Wykorzystujemy do tego profesjonalne urządzenia oraz, zależnie od zakupionych artykułów, wypełniacze papierowe i/lub foliowe. Podczas pakowania karton / opakowanie oklejamy firmową taśmą z logo naszej firmy. Przesyłki z kruchymi przedmiotami i inne tego wymagające oznaczamy napisem „Uwaga szkło”, który znajduje się na taśmie firmowej. Na przesyłkach znajdują się też dodatkowe naklejki z symbolem oznaczającymi zawartość wymagającą ostrożności przy transporcie.
Przesyłki przygotowujemy do nadania zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych. Dodatkowo należy uwzględnić czas dostarczenia produktów przez firmę kurierską. Szacowany czas dostawy od dnia złożenia zamówienia wynosi 2-3 dni robocze.
Po przygotowaniu zamówienia i przekazaniu go w ręce kuriera, otrzymasz automatyczną wiadomość z numerem listu przewozowego.
Zamówienie z wybraną metodą dostawy "Przesyłka kurierska", gdy jego waga nie przekracza 30 kg, doręczone zostanie Tobie pod wskazany adres wysyłki (podawany w formularzu zamówienia).
W przypadku przesyłki o wadze większej od 30 kg zostanie ona Tobie wydana w miejscu jej rozładunku.
O nasKontaktWysyłkaPłatnościRegulaminZwroty
© 2024 Ambition.pl
Polityka prywatności
Polityka cookies