DARMOWA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 300 ZŁ
Logowanie
Lista życzeń

Płatności

Zrób zakupy w sklepie Ambition.pl i wybierz wygodną dla siebie metodę płatności, np. szybki przelew online, płatność BLIK, PayPal Express lub kartę płatniczą. Możesz zapłacić również tradycyjnym przelewem lub przy odbiorze przesyłki.

Szybki przelew online

Wybierając tą formę płatności Klient zostaje przekierowany do serwisu transakcyjnego, a następnie do swojego banku. Po dokonaniu płatności Klient wraca do strony internetowej sklepu.

BLIK

Umożliwia dokonanie płatności bezgotówkowo, za pomocą aplikacji mobilnej Twojego banku. Transakcja w systemie płatności mobilnych BLIK realizowana jest za pomocą generowanego w aplikacji mobilnej banku 6-cyfrowego kodu. Kody są jednorazowe, a ich ważność wygasa po 2 minutach od momentu ich wygenerowania na żądanie klienta.

Karta płatnicza

Dostępne typy kart: Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro. W momencie autoryzacji zostaniesz poproszony o podanie numeru karty oraz o podanie kodu CVV2/CVC2 widniejącego na rewersie Twojej karty. Są to trzy ostatnie cyfry umieszczone tuż za 16-cyfrowym kodem. Znajdują się tylko na karcie i w systemie informatycznym banku, który wydał kartę.

Przelew tradycyjny

Możesz zapłacić za zakupy tradycyjnym przelewem na nasz rachunek bankowy. W momencie zaksięgowania wpłaty na magazyn zostanie przekazana informacja, że zamówienie zostało opłacone i może zostać wysłane. W tytule przelewu należy podać numer zamówienia.

Dane adresowe do przelewu:

DAJAR Sp. z.o.o.
Ul. Połtawska 6 
75-072 Koszalin

Nr konta do przelewów w złotówkach:

Santander Bank Polska S.A. 3 ODDZIAŁ W KOSZALINIE
Ul. Piłsudskiego 85
75-523 Koszalin
PL 34 1500 1096 1210 9008 7514 0000

Płatność przy odbiorze (gotówką)

Pobranie gotówki przy odbiorze przesyłki – zapłaty za zamówienie dokonujesz gotówką w momencie dostarczenia przesyłki przez kuriera. W przypadku wysyłek międzynarodowych należność pobierana jest od odbiorcy w walucie danego kraju.

O nasKontaktWysyłkaPłatnościRegulaminZwroty
© 2024 Ambition.pl
Polityka prywatności
Polityka cookies