DARMOWA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 300 ZŁ
Logowanie
Lista życzeń
Tak. W ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przesyłki lub jej osobistego odbioru możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Tak. Jeśli zakupiłeś kilka produktów, możesz zwrócić wszystkie lub wybrane z nich.
Aby wymienić produkty na inne dokonaj ich zwrotu oraz ponownie zrealizuj zakup w naszym sklepie Ambition.pl. Jeśli wymiana ma związek z wadą produktu - skorzystaj z możliwości Reklamacji.
Pobierz i wypełnij protokół zwrotu towaru / odstąpienia od umowy. Wypełniony formularz wyślij do nas pocztą elektroniczną na adres [email protected] oraz wydrukuj go i włóż do paczki. Solidnie zapakuj zwracane produkty. Wyślij do nas paczkę ze zwracanymi produktami na adres DAJAR Sp. z o. o., ul. Różana 9, 75-220 Koszalin. Pamiętaj, że przesyłkę nadajesz na własny koszt. Nie przyjmujemy przesyłek odesłanych do nas za pobraniem.
Twoją płatność za zwrócone produkty przekażemy niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni od dnia odbioru Twojej przesyłki.
Zwrot łącznej kwoty otrzymasz przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, w jakiej był dokonany zakup (np. przelew / karta / bon towarowy i in.), chyba że zwrot w takiej formie nie jest możliwy. Jeśli część płatności została opłacona formą pozafinansową (bon / karta prezentowa i in.), w pierwszej kolejności należność zwrócimy Tobie w formie karty prezentowej. Nie zwracamy kosztów transportu jakie poniosłeś odsyłając do nas zakupiony towar.
Gdy zwracasz zamówienie w całości, zwrócimy również koszt jego dostawy, poniesiony przez Ciebie przy zakupie, do wysokości najtańszej zwykłej przesyłki jaką oferujemy w naszym sklepie. Wartość zwrotu możemy pomniejszyć z tytułu odszkodowania za zmniejszenie wartości zwracanych rzeczy, nie wynikającego ze zwykłego zarządu.
O nasKontaktWysyłkaPłatnościRegulaminZwroty
© 2024 Ambition.pl
Polityka prywatności
Polityka cookies